Super Mario to kultowa gra, która szczyci się popularnością, której prześcignięcie jest raczej niemożliwe. Ta gra platformowa z udziałem uroczego hydraulika, znana jest i wielbiona po dziś dzień. Chociaż lata szczytowej popularności ma już za sobą to nadal zainteresowanie tą produkcją jest tak wielkie, że motyw śmiesznego hydraulika wykorzystywany jest przy produkcji różnego rodzaju zabawek, czy gadżetów. LEGO połączyło swoje siły z Super Mario i stworzyło serie klocków, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Nowe możliwości zabawy z klockami LEGO Super Mario

Producenci duńskich klocków, chcąc odciągnąć miłośników gry Super Mario od ekranów monitorów, stworzyło serie klocków Super Mario sygnowanych logiem LEGO. Za sprawą tych klocków przeniesienie świata wykreowanego w grze do rzeczywistości, jest realne i dziecinnie łatwe. Co więcej, możliwość przeprowadzania rozgrywek i pokonywania poziomów na tych samych zasadach co w grze elektronicznej czyni te klocki o wiele bardziej atrakcyjnymi. Mnogość dostępnych zestawów pozwala na budowanie własnych, unikalnych poziomów, które muszą zostać pokonane przez tytułowego hydraulika. To czy mu się to uda, uzależnione jest od tego, jakiego poziomu trudności stworzymy trasę. A tych możliwości jest naprawdę wiele. Co więcej, seria LEGO Super Mario zachwyca funkcjonalnością elementów dołączonych do zestawu. Mamy bowiem do czynienia z interaktywną figurką, która niekiedy na działania gracza reaguje śmiechem, a ilość monet przez nią zebrana jest wyświetlane na wbudowanym w nią ekranie. Zestaw klocków LEGO Super Mario to wiele możliwości na udaną zabawę w gronie rodziny lub przyjaciół.

Zestawy i akcesoria Lego Super Mario

Chcąc w pełni wykorzystać potencjach tych klocków i możliwości zabawy nimi, w pierwszej kolejności warto zakupić Zestaw Startowy. Jest to jedyny zestaw, w którym znajdziemy interaktywne figurki bohaterów. Za pośrednictwem tego zestawu stworzysz również pierwszy poziom, który należy pokonać, aby móc cieszyć się nowoczesnym rodzajem rozgrywki tej bestselerowej gry. Posiadając zestaw podstawowy, z czasem warto uzupełniać go o inne dodatkowe zestawy tematyczne, a także dodatki pozwalające na przeżycie wielu niezapomnianych przygód w trakcie zabawy!