Linia Lego Super Mario to motyw zabawek konstrukcyjnych stworzony przez duńską firmę zabawkarską The LEGO Group, oparty na serii gier wideo Nintendo Super Mario Bros. Została po raz pierwszy zapowiedziana w lutym 2020 roku, a oficjalnie wydana 1 sierpnia 2020 roku.

Pakiet startowy Lego super mario (gra)

Zestaw startowy LEGO Mario to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody w świecie LEGO Super Mario. Zawiera on figurkę LEGO Luigi, którą można zbudować i upozować, oraz wszystkie klocki potrzebne do stworzenia i odbudowania Zamku Bowsera. W zestawie znajdziesz figurki Mario i Luigiego oraz mnóstwo fantastycznych akcesoriów, takich jak kule ognia i monety, dzięki którym przeniesiesz zabawę z klasycznej serii gier wideo Nintendo do swojego domu.

Gdy połączysz ten zestaw z innymi zestawami rozszerzającymi (sprzedawanymi oddzielnie), możesz naprawdę puścić wodze fantazji, odkrywając najróżniejsze sposoby odgrywania scen z ulubionych gier. Chcesz odtworzyć ten kultowy moment, kiedy Mario po raz pierwszy wchodzi do zamku Bowsera? A może zbudować epicki tor wyścigowy, na którym Luigi mógłby się popisać swoimi umiejętnościami jazdy? Możliwości są nieograniczone – wystarczy odrobina kreatywności, i może kilka dodatkowych baterii do elementów elektronicznych. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz zbierać klocki LEGO, czy też masz już w domu ogromną kolekcję, upewnij się, że Pakiet startowy LEGO Mario jest na twojej liście rzeczy do zakupu.

Najlepsze w LEGO Mario jest to, że w zestawie jest jego mały przyjaciel Yoshi. Razem tworzą idealny zespół i z pewnością zapewnią wiele godzin zabawy dzieciom w każdym wieku.

Wyróżniająca się seria – najwięcej efektów dźwiękowych dotychczas

Jedną z cech wyróżniających LEGO Mario jest to, że zawiera on ponad 100 różnych efektów dźwiękowych z różnych gier Nintendo. Wśród nich są takie klasyki, jak Super Mario World i Donkey Kong Country. Ponadto, jeśli naciśniesz na jego głowę, wykona on imponujące salto w tył, tak jak w wielu swoich przygodach. Koniecznie w tym celu sprawdź zestaw LEGO Super Mario 71360 Przygody z Mario.